Керівництво міжнародного аеропорту «Запоріжжя» обговорило можливості співпраці з 9 авіакомпаніями та 3 зарубіжними аеропортами

З 26 по 28 березня в Лондоні відбувся галузевий авіаційний форум Airline TotalNetworking 2019. Організовує його британська компанія з розвитку авіамаршрутів Global Travel Investments Ltd (GTI). Участь у форумі взяли керівники компаній авіаперевізників, аеропортів, інвестиційних компаній, представники індустрії туризму та інші. Керівництво запорізького аеропорту також брало участь у форумі.

– Вдалося провести переговори з 9 авіакомпаніями, трьома зарубіжними аеропортами. Серед авіакомпаній, з якими обговорювалися потенційні можливості відкриття нових авіаційних напрямків у запорізькому аеропорту, були Delta Airlines, Air India, LOT, Saudi Arabian Airlines та інші. Можливості співпраці обговорювалися також з аеропортами Лондона, Відня. Це не означає, що рейс буде відкритий в цьому році або через 2-3 місяці. Адже для відкриття кожного нового міжнародного рейсу необхідно багато підготовчої, організаційної роботи, а значить і часу, – розповів заступник директора міжнародного аеропорту «Запоріжжя» Олексій Дубревський.

Нагадаємо, з 2016 року в місті реалізується програма розвитку міжнародного аеропорту «Запоріжжя», одним з головних завдань якої є  збільшення кількості обслуговуваних рейсів і пасажирів. Відкриваються нові міжнародні рейси, розширюється чартерна програма. Будується новий сучасний термінал, ремонтується злітно-посадкова смуга, закуповується нове обладнання.

Наразі запорізький аеропорт зацікавив багато міжнародних авіакомпаній. Важливо аеропорту «Запоріжжя» не лише зберегти, а й зміцнити свої позиції в цій сфері. Таке завдання перед керівництвом підприємства поставив міський голова Володимир Буряк.

Читайте також: Рейси з Запоріжжя до Мінська будуть щоденними.