За рік Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” обслужив понад 600 тисяч пасажирів

Це вдвічі більше, аніж за карантинний 2020 рік. Також, порівняно з докарантинним 2019 роком, пасажиропотік виріс на понад 150 тисяч пасажирів. Про це повідомляється на сторінці аеропорту в “Фейсбуці”.

Загалом, у 2021 році мандрівники мали змогу подорожувати за 22 маршрутами. Впродовж року відкривались нові напрямки, такі як Батумі, Тирана, Тиват, Бодрум, Іракліон, Бургас, Відень, Будапешт, Марса Алам. Вперше за понад 30 років запоріжці також отримали можливість злітати до Львова. Окрім цього, зросла кількість авіакомпаній-партнерів. Тепер із запорізьким аеропортом співпрацює з найбільшим в Європі авіаконцерном “Lufthansa Group”. Їх компанія “Австрійські авіалінії” здійснює вильоти із Запоріжжя до Відня. Також зайшов і новий український авіаперевізник “Air Ocean Airlines”. Окрім того, нещодавно в аеропорту Запоріжжя з’явились сучасні перонні автобуси, які доставляють пасажирів до літаків.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, такі високі досягнення – результат діяльності колишнього мера Володимира Буряка. Саме він ініціював розроблення програми розвитку КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» та будівництво нового терміналу. І відтоді головні повітряні ворота міста розпочали свій стрімкий зліт, який триває й нині.


Читайте також: Володимир Буряк привітав запоріжців з Новим роком (відео)