Це на 42,2% перевищує показники 2019 року, коли ще не було епідемії коронавірусу та карантину

Україна увійшла до ТОП-5 країн Європи з відновлення авіатрафіку.  Про це йдеться у Twitter Європейської організації з безпеки аеронавігації («Євроконтроль»). І Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” посів почесне місце у ТОП аеропортів країни, перевищів показники минулих років.

Ми повідомляли, що у 2021 році Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” обслужив більше 600 тис пасажирів. Але тільки поглянте, наскількі стало більше рейсів! У минулому році їзапорізький аеропорт обслуговував 3 439 рейсі – це на 42,2% більше, ніж 2019 року, коли ще не було пандемії, карантину та заборон на польоти. А якщо порівняти показники з 2020 роков, то різниця зовсім приголомшує – тоді було на 89,3% рейсів менше, ніж у 2021-му.

Звісно, нічого б цього не було, якщо б свого часу мер Володимир Буряк не став ініціатором будівництва нового терміналу аеропорта, який попри усі перепони було побудовано та відкрито у жовтні 2020 року. І саме з того часу почалось нове життя запорізького летовища, яке до того було занедбаним і нецікавим ані авіакомпаніям, ані пасажирам.