Про перенесення виконання польотів повідомила авіакомпанія, що виконувала рейси, на сторінці у Фейсбук Air Ocean Airlines.

Пояснюють такі дії затримкою постачання повітряних суден та необхідністю проведення планового технічного обслуговування літаків, що експлуатуються в цей час. Тому, як повідомляється, авіакомпанія вимушена перенести виконання польотів із поновленням починаючи з 15 березня 2022 року.

Тим, хто придбав квитки, надається інструкція:

– якщо Ви придбали квиток на сайті авіакомпанії, кошти автоматично в повному обсязі будуть зараховані на картку, з якої було здійснено оплату;
– якщо Ви придбали квиток в агента з продажу авіаційних перевезень, зверніться за місцем його придбання для відшкодування вартості квитка.
– або пропонуємо Вам зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при купівлі наступного квитка надаємо знижку у розмірі 50% від вартості квитка.

В авіакомпанії наголошують, якщо необхідна додаткова інформація, зверніться за номером телефону +380931775977.

Air Ocean Airlines почала польоти Україною з кінця листопада на літаках АН-148-100Е. Із Запоріжжя Air Ocean Airlines відкрила щоденні рейси до Києва та назад, пропонуючи квитки від 783 гривень. А з 17 грудня авіакомпанія почала літати за маршрутом Львів-Запоріжжя-Львів уперше за 30 років.

Минулого року Запорізький аеропорт перевищив “доковідні” показники. Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» у 2021 році обслужив більше 3 400 рейсів