24-річний Герман Романченко став учасником телевізійного співочого проекту «Голос країни»

Запоріжець пройшов «сліпі прослуховування» та потрапив у команду Дана Балана. Подробиці своєї участі в кастингах співак розповів сайту «Запорозька Січ».

-«Голос країни» був для мене великою мрією. Для будь-якого артиста участь у такому масштабному проекті, де тебе зможе побачити та почути глядач, – велике досягнення. Потрапити в ефіри та розповісти про себе було моєю метою. Я хочу знайти свого слухача та глядача, – розповів Герман.

Досвід участі в попередніх кастингах допоміг талановитому запоріжцю стати учасником талант-шоу. Хлопець щорічно брав до уваги поради музичних продюсерів і наполегливо йшов до своєї мети.

-На перших кастингах я припускався багатьох помилок. Мені не вистачало майстерності, часто не було часу, щоб належно підготуватися, бувало, зривав зв’язки і це заважало, – пригадав співак.

Для свого виступу в 6 ефірі «Голосу країни-9» Герман обрав пісню гурту «Scorpions» під назвою «Still Loving You». Для молодого співака вокаліст цього гурту Клаус Майне є прикладом для наслідування.Герман1

-Я відчуваю пісні гурту «Scorpions». І це мені дуже допомогло. Ми разом з музикантами вигадали аранжування та успішно виконали саме цю пісню, – каже Герман.

Під час ефіру судді повернулися до запоріжця на останніх хвилинах пісні й відразу двоє: Потап та Дан Балан. Герман вирішив стати частиною команди Дана Балана.

-Дан Балан унікальна особистість, цей музикант номінувався на премію «Греммі». Це людина з нестандартним музичним мисленням, яка пройшла тернистий шлях, щоб стати відомою. Він зможе підштовхнути мене в майбутньому та допоможе розкрити талант, – підкреслив хлопець.

Звісно, запорізький музикант мріє одержати перемогу на проекті та намагатиметься пройти якомога далі.

-Якщо вийде пройти нокаути, я буди щасливий. Дійду до прямих ефірів – буде супер! Моя головна мета на цьому проекті – бути почутим. Я хочу, щоб в мене з’явився свій слухач та я міг виступати на сцені українського масштабу, – підсумував співак.

Наразі Герман знаходиться в стані творчого пошуку та сподівається, що участь у музичному проекті йому в цьому допоможе.

Читайте також: Відомий дизайнер розповів запоріжанкам про модні тренди нового сезону