Сьогодні було підбито підсумки конкурсу дитячого малюнку “Україна очима дитини”, який проводила партія Володимира Буряка “Єднання”.

Десятки різнобарвних малюнків, від майже професійних до зовсім наївних від дітлахів різного віку надійшли під час проведення конкурсу до зовсім не суворого журі.

Адже вимога для участі, фактично, була єдина – щодо оригінальності малюнку. Він повинен бути ексклюзивним, тобто ніде до цього не опублікованим, а також виконаним “від руки”.

Отримавши малюнки учасників, організатори довго не роздумували та вирішили нагородили всіх, хто взяв участь в конкурсі. І справді, як можна сказати, яка з робіт найкраща, коли всі вони виконані маленькими жителями нашого міста з великою любвов’ю! Тому всі вони – найкращі.

“Батьки так виховали дітей, шо навіть в такому маленькому віці вони з любов’ю ставляться до нашого рідного міста, до нашої України”, – сказав Володимир Буряк, вітаючи дітлахів зі святом. Традиційно звучали головні побажання: скорішого закінчення війни, звичайно, нашою перемогою, мирного неба та усіляких гараздів маленьким запоріжцям та їхнім родинам.

Потім всі малюнки оформлять на стенд і відвезуть до військового шпиталю для підтримки бойового духу Захисників Вітчизни.

Урочисті вітання учасників конкурсу.

____

Посилання на наш Телеграм-канал