Запорізька каска є – тепер офіційно!

“Радий повідомити, що каски запорізької розробки та виготовлення, про які я раніше розповідав, запускаємо у виробництво, – написав на Фейсбук-сторінці Володимир Буряк, міський голова Запоріжжя (2015 – 2021 р.р.). -Раніше вони пройшли балістичну експертизу, отримали схвалення військових. А тепер ми отримали сертифікат у Київському сертифікаційному центрі на виготовлення першої партії із 300 касок.

Шоломи перевірялися різними калібрами різної зброї. І вони показали себе надійним засобом захисту.

Як розповів Вадим Орлов, на підприємстві якого виготовляють каски, вони витримують без питань навіть Люгер із металевим сердечником 9 мм, ПМ, включаючи посилений тощо. Для піхоти – класна річ, яка не боїться ні води, ні хімії, ні високих температур.

Зараз можна виготовляти 10 касок на день, оскільки більше уваги приділяється якості, а чи не кількості. Першу партію запорізьких касок отримають бійці Запорізької тероборони, які захищають наше прекрасне місто.

Якість касок відзначив і Михайло Пиріг, ветеран АТО, представник Штабу оборони Запорізького краю. Побажання щодо покращення завжди вітаються. Немає межі досконалості, тож на підприємстві готові приймати раціоналізаторські ідеї від підрозділів, до яких ці каски поїдуть.

“Хочу подякувати всім, хто брав участь у тривалій розробці, виготовленні, перевірках, проходженні експертизи, оформленні сертифікату, – зазначив Володимир Буряк. – Окрема подяка представникам бізнесу, які допомагають фінансово. Єднання розумів і зусиль дало змогу спроектувати та виготовити наші фірмові запорізькі каски. Я сподіваюся, що зможемо виготовити чимало цих важливих засобів захисту для наших військових”.

Також лідер партії “Єднання” подякував нашим хлопцям та дівчатам, які захищають Україну.

“Хочу подякувати за все, що вони роблять. Щоденні зведення про ваші успіхи подвоюють наші волонтерські зусилля. Слава Силам оборони! Україна переможе!”, – резюмував Володимир Буряк.

Шлемі 1,Шлемі 2, Шлемі 3шелмі 4

Відео примірки шолома тут.

____

Посилання на наш Телеграм-канал