Знаєш, дієш, рятуєш!

Тренінг з надання першої допомоги та основ поведінки в екстремальних умовах провели в Офісі партії Володимира Буряка “Єднання” для всіх охочих. Оволодіти навичками першої допомоги прийшли клька десятків запоріжців.

Заняття проводили фахові експерти з багаторічним досвідом: полковник, ветеран ЗСУ Віктор Закальський, військовий експерт Ігор Рогачов, тренер “Червоного Хреста України” Володимир Оспенніков.

Спочатку учасникам заходу розповіли про військову ситуацію в країні, у нашому регіоні. Говорили про можливі екстремальні ситуації та поведінку під час них. Тренер показував на манекені як надавати першу допомогу, звичайний непрямий масаж серця та штучне дихання. Розповіли про першочерговість надання допомоги та як допомогти собі у різних травматичних ситуаціях.

Розглянули вміст медичної аптечки. Володимир Оспенніков розповів, що і для чого в ній передбачено, а також дав рекомендації щодо складу індивідуальної аптечки.

Учасники тренінгу опанували навички практичної допомоги, отримали відповіді на свої питання, та залишились задоволені корисним досвідом.

Тренінг 5, Тренінг 4, Тренінг 3, Тренінг
Перші відгуки в соцмережах:
– «Було цікаво, розвіяв кілька міфів про домедичну допомогу, вдячний за можливість спробувати на практиці (з манекеном) непрямого масажу серця».
– «Курс очень полезный, особенно в военное время. Спасибо спикерам за полезную информацию и практическую часть».

Годі й казати. Зараз, на жаль, корисно мати знання щодо першої домедичної допомоги в екстремальних умовах, в яких нам доводиться жити.

Співорганізаторами тренінгу виступили Запорізьке обласне Товариство Червоного Хреста України, ГО РЦ “Соціальна ініціатива “Крок за кроком”, ГО “Широкий степ”.

Заняття будуть проводититсь ще й наступного тижня. Можна записуватись за посиланням.

____

Посилання на наш Телеграм-канал