На сьогодні, 20 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 22 463 абоненти у 77 населених пунктах Запорізької області.
Протягом минулої доби внаслідок бойових дій в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» виникли нові пошкодження. Зокрема, було порушено енергопостачання 290 споживачів 2 населених пунктів Пологівського району. Відновити енергопостачання цих населених пунктів планується сьогодні.

По інших населених пунктах на території обслуговування Гуляйпільського, Оріхівського та Василівського районних відділень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості через активні бойові дії та недопуск з боку військових до місць пошкоджень.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 69 982 абоненти у 88 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Минулої доби внаслідок обстрілу у м. Оріхів було пошкоджено ввідний газопровід низького тиску.

Разом з тим, у містах Оріхів та Гуляйполе Пологівського району усунуто завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільних газопроводів низького тиску.
Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Ворожі війська продовжують завдавати обстрілів по населеним пунктам області, внаслідок чого пошкодження отримують житлові будинки. Кількість пошкоджених будинків та ступінь завданих пошкоджень уточнюється. Повідомляє ЗОВА.

____

Посилання на наш Телеграм-канал