“Продовжуємо допомагати військовим та всім, хто потребує підтримки”, – розповів Володимир Буряк на офіційній Фейсбук-сторінці. Працюємо всі разом – активісти «Єднання», члени організації «Крок за кроком» – робота на перемогу поєднала всіх нас.

Сьогодні організували видачу гуманітарної допомоги для сімей із маленькими дітьми. Понад 100 сімей змогли отримати набори з дитячим харчуванням, різними продуктами, засобами гігієни.

“Дуже сподіваюся, що наша допомога хоч трохи полегшить життя людей у цей непростий час, – наголосив Володимир Буряк. – Плануємо видачу гуманітарної допомоги і надалі”.

Допомога військовим, а також всім, хто цього потребує, надається постійно. Днями від політичної партії “Єднання” передали до однієї з військових частин продукти швидкого приготування, про необхідність яких повідомили самі військові. Зараз чекають на генератори та брус, які також відправляться до підрозділів на допомогу нашим бійцям.

Номер гарячої лінії ГО РЦ “Соціальна ініціатива “Крок за кроком” 0689804035. За цим номером можна записатись на отримання гуманітарної допомоги, дзвінки приймаються з 10-00 до 15-00 з понеділка по четвер.

Допомога видається представникам пільгових категорій: вимушені переселенці, багатодітні родини, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми до 3 років.
Гуманітрка 20.05.01, Гуманітарка 20.05.03, Гуманітарка 20.05, Гманітарка 20.05.03

____

Посилання на наш Телеграм-канал