Андре Тан радить не ходити за речами з подругами, краще брати з собою коханого чоловіка

Часто жінки скаржаться, що їм нема чого одягти, маючи при цьому повну шафу одягу. Чи купляють новеньку блузку і жодного разу її не одягають. Відомий український модельєр Андре Тан під час майстер-класу в нашому місті намагався пояснити запоріжанкам, чому так виходить.

Ідеальний гардероб

Для того, щоб купляти потрібні речі, треба правильно скласти свій гардероб.

Screenshot_88

Андре Тан наголосив, що 70% повинні складати базові речі та 30% – дизайнерські. До базових речей відносяться білі сорочки, чорні брюки, джинси, кашемірові речі. Їх модельєр  радить купувати на розпродажах та побільше.

Звісно, для кожної жінки базовий гардероб буде індивідуальним. Щоб розібратися, з чого він повинен складатися, Андре Тан пропонує створити діаграму зайнятості. З її допомогою жінка зрозуміє, які речі потрібні саме їй. Він також радить зберігати фото образів, які подобаються, та переглядати їх перед шопінгом. Дуже важливо не купувати зайвого чи речей-вампірів.

Правила шопінгу

Перед походом по магазинах слід скласти шопінг-лист. Не бажано брати на шопінг подругу чи маму. Краще піти самій, а під час час примірок фотографувати образи, які сподобались і потім вже обирати.

Ще краще взяти на шопінг коханого чоловіка. Але і тут потрібно дотримуватися певних правил. Обов’язково скласти шопінг-лист та маршрут. На думку дизайнера, жінка повинна мати бездоганний зовнішній вигляд та вдягти дуже красиву білизну, щоб примірки були для чоловіка ненудними. Ходити по магазинах потрібно з гарним настроєм та посмішкою. Через кожні 40 хвилин краще робити перерву, наприклад, перекусити чи випити разом кави. Важливо не забути купити щось чоловікові 🙂

“Запорозька Січ” вже писала, як краще вдягатися та яких помилок треба уникати.

Про модні тенденції  сезону весна-літо 2019 читайте тут.