Цього року Чорна п’ятниця припадає на 26 листопада

Чорна П’ятниця – улюблений період року для всіх шопоголіків. Кілька днів покупці полюють на величезні знижки на техніку, одяг та інші товари, а у магазинів значно збільшуються прибутки.

Відкласти гроші на день великого розпродажу, відомого як Чорна п’ятниця, найкраще заздалегідь. Це дозволить, по-перше, купити потрібні товари без шкоди для сімейного бюджету, а по-друге, допоможе добре спланувати майбутні покупки відповідно до суми заощаджень і потреби в тій чи іншій речі.

Найстрашніше – “пірнати” у вир знижок без чітко визначеного бюджету, оскільки людина легко піддається розпродажному божевіллю. В такому стані можна здійснити багато необдуманих покупок.

Захистити себе від імпульсивних і нераціональних покупок дозволить строго виділений на розпродаж бюджет, виходити за рамки якого не можна.

Утім, крім коштів, потрібно подумати і про пріоритети. Загубитися серед тисяч вигідних пропозицій дуже легко, а тому важливо скласти список товарів, які вам необхідно купити в першу чергу.

Рекомендується скласти список бажаних покупок. Спочатку просто запишіть взагалі всі товари, які ви не проти купити. В процесі мозкового штурму, напевне, згадаються ще якісь речі, які вже давно були в планах, але ви про них забули.

Тепер, коли всі товари записані, можна приступити до сортування. На початок списку розумно поміщати найнеобхідніше. Товари з вищим пріоритетом можна купувати і при відсутності великої знижки. Далі йдуть менш потрібні речі, які доцільно брати лише з великою знижкою.

Яким би способом ви не відсортували список, наявність плану покупок допоможе вам під час розпродажу. Все відбувається дуже швидко і в метушні ви можете легко заплутатися або забути придбати якусь важливу річ.

Слід також підготуватися до покупки. Завчасно відвідайте магазини, які вас цікавлять, вивчіть структуру каталогів, розберіться з пошуковими фільтрами, щоб в день розпродажів зробити все максимально швидко.

Цього року більшість магазинів в Україні планують знижки на три дні, з 26 по 29 листопада, і вже зараз можна розумно підготуватися до шопінгу.

Читайте також: Що варто зробити перед шопінгом.