Співробітники КП «Центр управління інформаційними технологіями» у період старту опалювального сезону працюють у посиленому режимі

У запорізькому КП “Центр управління інформаційними технологіями” працює контакт-центр 15-80. Його оператори приймають звернення громадян щодо різних проблем (комунальних, транспортних тощо). Та передають їх у профільні підприємства та служби, які ліквідують аварії, проводять ремонти, а потім звітують про проведені роботи.

Особливо багато звернень під час старту опалювального сезону. Цього року концерн «МТМ» почав подавати теплоносій до закладів соцсфери з 25 жовтня, до житлових будинків – з 1 листопада. Кілька днів управителі у будинках проводили пуско-налагоджувальні роботи. І з 6 листопада контакт-центр почав приймати звернення містян, у квартирах яких виникали проблеми із опаленням.

Усього з 6 по 12 листопада оператори прийняли 5 824 звернення щодо роботи опалювальної системи, а також надали 1 649 консультацій мешканцям будинків, в яких створено ЖБК, ОСББ.

Зазначимо, що цього року підготовку до опалювального сезону, яка розпочалася ще навесні, було проведено на високому рівні. Звернень щодо проблем з опаленням прийняли майже вдвічі менше, ніж минулого року.