В школах Запоріжжя уроки проводять онлайн

В Запоріжжі, незважаючи на карантин, навчальний процес йде своїм ходом. В більшості навчальних закладів з цього тижня розпочнуться канікули, однак до цього школярі опановували навчальну програму дистанційно. Вчителі використовують усі доступні web-ресурси для того, аби проводити уроки, пояснювати нові теми, перевіряти домашнє завдання, та навіть відзначати відсутніх та виставляти оцінки.

Як розповів директор департаменту освіти і науки міськради Станіслав Романчук, загальноприйнятої програми дистанційного навчання немає, тож кожен заклад обирає власний спосіб донесення інформації.

– Всі міські школи використовують можливості віддаленої форми навчання дітей. Є серед передові: гімназія №93, школа №76, 99-й ліцей, де найбільш вдало ведуть дистанційну роботу. Так ми продовжуємо вичитку шкільної програми. Кожен вчитель самостійно обирає ті способи онлайн-навчання, які він вважає найбільш дієвими, – зазначив Станіслав Романчук.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на допомогу старшокласникам запустили онлайн-уроки та відео-курси з основних предметів, за якими складатимуть ЗНО.

Читайте також: В якому віці запоріжанки народжують першу дитину