Аеропорт – найвеличніший інфраструктурний обєкт, побудований у Запоріжжі за 20 років

Так свою думку стосовно обшуків на КП “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” висловив депутат міськради Михайло Прасол.

– Він будувався не за місяць чи за два – чотири роки міська влада разом з депутатським корпусом, міським головою виділяла кошти на те, щоб розвивати аеропорт. Коли прийшло питання “перерізати стрічечку” нового терміналу, фактично відкрити його, ми побачили що? – політичний тиск, – розповів Михайло Прасол.DSC_0044На думку депутата, це відбувається тому, що на останній сесії міської ради весь депутатський корпус проголосував за те, щоб не віддавати аеропорт в концесію.

– Ми бачили, як будуються мости і все інше, коли це будує держава. Коли збудувалось щось запорізьке – то треба забрати. Ані депутати Запорізької міської ради, ані місцеві жителі, ані міський голова ніколи не віддадуть аеропорт, тому що дуже багато було витрачено, зокрема грошей, щоб його побудувати. Коли стає питання про те, що дійсно щось грабують – нікого нема. Коли стає питання, щоб щось «віджати» – а в нас дійсно «віджимають» на сьогодні цей аеропорт – то ми одразу бачимо що? – що поприїжджало дуже багато людей. Уведіть в експлуатацію, допоможіть з інвесторами, допоможіть заробити нам потік людей, щоб в нас багато літало літаків.  Допоможіть нам заробити на цьому аеропорті! А забрати – це легко, – зазначив Михайло Прасол.

Він заявив, що депутатський корпус буде заявляти про це на сесії та буде робити все, щоб аеропорт не забирали з комунальної власності.

Читайте також: Обшуки в аеропорту Запоріжжя мають політичний підтекст – експерт