Мер Запоріжжя Володимир Буряк вкотре звернувся до запоріжців з приводу карантинних заходів через коронавірус

У своєму зверненні міський голова зазначив, що останні дні для всіх були досить напруженими та подякував містянам, які з розумінням поставилися до карантинних заходів.

Володимир Буряк підкреслив, що нікому не дозволить спекулювати на ситуації з карантином. У Запоріжжі достатньо запасів продуктів, медикаментів та палива. З супермаркетами наразі досягнуто домовленостей, що вони не підвищуватимуть ціни на продукти першої необхідності. Розробляється механізм доставки продуктів та медикаментів людям з інвалідністю, маломобільним та одиноким.

Наразі випадків коронавірусу в місті не зафіксовано. Проте лікарні готові в разі потреби приймати хворих. Першочергово вони направлятимуться до обласної інфекційної лікарні. До переходу в обсервацію готові дві міські лікарні. Медичні заклади та лікарі забезпечені всім необхідним – від засобів індивідуального захисту до обладнання. До вже існуючих 63 сучасних апаратів штучної вентиляції легень придбають ще 25 та стільки ж моніторів пацієнтів. Замовлено 3500 експрес-тестів на виявлення коронавірусу.

Крім того, мер розповів, які питання приймуть найближчої сесії міської ради, а також закликав запоріжців зберігати спокій і здоров’я.

Читайте також: 6 порад для ефективної роботи вдома