Мер Запоріжжя вимагає жорстокого контролю за цінами на продукти та товари першої необхідності

Від початку карантину запоріжці почали масово скуповувати продукти довготривалого зберігання. Однак, як запевняють представники торговельних мереж, причин для ажіотажу немає. Всі товари постачають в строк.

Саме питання забезпечення супермаркетів продуктами та контроль за цінами обговорювали на нараді у міській раді. Представники торговельних мереж зазначили, що мають запаси необхідних товарів на 7 днів, договори про постачання укладені та виконуються в повному обсязі.

При цьому мер Запоріжжя Володимир Буряк зауважив, що зараз необхідно більш ретельно контролювати ціни на продукцію, щоб в умовах карантину не допустити спекуляції. Крім того, міський голова доручив супермаркетам розглянути можливість прийняти в підприємців, що працюють на ринках міста їхньої продукції. Особливо тієї, що швидко псується, та продавати її у встановлені терміни. Нагадаємо,  деякі підприємці не погодились з вимогами карантинного режиму та вимагали відкрити торгівлю на міських ринках.

Також Володимир Буряк зазначив, що необхідно подбати про тих містян, хто за віком або станом здоров’я не може виходити з дому. Розглядається можливість доставляти продукти таким запоріжцям на дім.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в місті ретельно контролюють дотримання вимог карантину. В  усіх районах міста працюють мобільні групи, які штрафують підприємців, які попри заборону продовжують працювати.

Читайте також: Запоріжжя звикає жити в умовах карантину – звернення мера