У міську програму забезпечення належної та безперебійної роботи підприємства «Запоріжелектротранс» були внесли зміни. Відповідний проект рішень підтримали на засідання члени виконавчого комітету, тепер проект рішень розглянуть на черговій сесії міської ради.
– Сьогодні ми розуміємо, що «Запоріжелектротранс» є дотаційним, виконує соціальну функцію – перевозить пасажирів пільгових категорій. Саме тому міський бюджет підтримує підприємство, прийнята відповідна програма, яка передбачає, в тому числі і закупівлю сучасного рухомого складу, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Зміні стосуються купівлі для міста 35 автобусів на умовах фінансового лізингу.
Я вважаю, що кожного року, а краще – кожного кварталу потрібно підіймати питання про зменшення фінансового навантаження на бюджет міста та виділення коштів на підтримку «Запоріжелектротранс». Підприємство має стати прибутковим за рахунок різних видів діяльності. Я хочу почути, як саме планується підвищувати ефективність роботи підприємства, – сказав Володимир Буряк
Тож на наступному засідання виконкому міський голову доручив начальнику управління транспортного забезпечення та зв’язку Олександру Власюку представити звіт про роботу підприємства за період 2015-2017 року.