Катери та автобуси розпочнуть перевозити містян з 27 квітня

Наприкінці квітня для запоріжців запустять перевезення до садово-городніх товариств. Катери та автобуси курсуватимуть за низкою традиційних напрямків. Перевезення для пільгових категорій запоріжців, як і в попередні роки, буде безкоштовним та з дотриманням усіх карантинних вимог. Таке рішення прийняли на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому, повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Також, буде організований підвоз та вивіз містян до річкового порту. Для цього будуть організовані спеціальні тролейбусні та автобусні маршрути. Зокрема: тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту в напрямках:

  • Дніпровського району (по тролейбусним маршрутам: №3 «4-й Південний мкрн – вул. Піщана», №11 «Арматурний завод – вул. Сєдова», №17 «вул. Сєдова – Бородінський мкрн»);
  • Комунарського району (по тролейбусним маршрутам: №3 «4-й Південний мкрн – вул. Піщана», №14 «Сімферопольське шосе – Набережна»).

Автобусні рейси з річкового порту по маршруту №38 від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову, вул. Незалежної України (вул. Рекордну), пр. Металургів до зупинки «БК ЗАлК». Автобус №29  також змінить свій маршрут – він курсуватиме від зупинки «пл. ім. Поляка О.В.» по пр. Соборному, вул. Портовій, вул. Незалежної України, пр. Металургів і далі за звичайним маршрутом.

Розклад руху автобусів та катерів “Запорозька Січ” повідомить окремо.

Читайте також: Жителі Запоріжжя зможуть оформлювати паспорти в міських філіях ЦНАПів