Підготовка до осіннє-зимового періоду, боротьба зі стихійною торгівлею, питання громадського транспорту та будівництво нового терміналу Запорізького міжнародного аеропорту. Ці та інші питання були розглянуті у понеділок, 28 серпня під час чергового засідання міського виконавчого комітету Запорізької міської ради, яка пройшло під керівництвом міського голови Володимира Буряка.

Підготовка до зими
Одне з головних питань засідання – чи готове місто до холодів? Як зазначив голова департаменту ЖКГ Сергій Польовий, на сьогодні до підготовка до якісної експлуатації житлового фонду в осінньо-зимовий період виконана на 74%.
Розроблено перелік організаційно-технічних заходів, підготовчих та ремонтно-профілактичних робіт на мережах водопостачання, теплопостачання та водовідведення. З урахуванням результатів минулого опалювального сезону увагу акцентували на трьох напрямках роботи: капітальний та поточний ремонти інженерних мереж, ремонт внутрішньобудинкових мереж опалення, – зазначив голова департаменту.
За розпорядженням міського голови цього року на проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж було виділено 72 мільйони. Це – триста відремонтованих будинків, що у шість разів більше, ніж за період 2012-2016 року (38 будинків).
Крім того, згідно міської програми було виділено 11 мільйонів на капітальний ремонт мереж центрального опалення у 646 будинках. Загалом, на капітальний ремонт житлового фонду у 2017 році виділено більше 406 мільйонів гривень.
У серпні, співробітники концерну «МТМ» провели гідравлічні випробування мереж опалення. Силами КП «Наше місто» встановленні металічні решітки, двері, замки на допоміжних приміщеннях з метою попередження крадіжок запірної арматури та приладів обліку.
Завершення профілактичного ремонту інженерних мереж з підписанням акту готовності до подачі тепла заплановано на 1 жовтня. Завершити загально будівельні роботи планують першого листопада.
Крім готовності до зими житлового фонду, на засіданні виконавчого комітету обговорили заходи з забезпечення своєчасного реагування на снігові замети та ожеледицю, посипку сипучими матеріалами доріг та тротуарів нашого міста.
Так, до жовтня КП «ЕЛУАШ» має підготувати та перевірити готовність техніки. Також, з міського бюджету виділені кошти на придбання двох додаткових одиниць. Для боротьби з ожеледицею придбають 32 тисячі тон відсіву та реагентів.
Для контролю за оперативною боротьбою у період надзвичайної ситуації створено міський штаб, головою якого обрано заступника міського голови Володимира Волобуєва. За необхідності, технічну та фізичну підтримку комунальним підприємствам нададуть підприємства, організації та заклади різних форм власності нашого міста.