Ще одним важливим питанням, яке було розглянуто на засіданні стало виділення додаткового фінансування в сумі близько 3 млн. грн на роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою великої водойми ЦПКтаВ «Дубовий гай» – для того, щоб завершити їх в поточному році.

Як розповіла заступник начальника управління з питань екологічної безпеки Галина Нарсєєва, також, планується збільшити фінансування проектних робіт по заходу «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок. Розчистка гирлової ділянки русла р.Мокра Московка» на суму 319,998тис.грн., у зв’язку з виникненням додаткових проектних робіт після виконання інженерно-геодезичних, інженерно-геологічних робіт, гідрогеологічних вишукувань та збору даних про інженерні комунікації і їх технічний стан.

– По заходу «Заходи з озеленення міста. Ландшафтний парк вздовж Прибережної магістралі у м.Запоріжжя – нове будівництво» планується збільшити суму фінансування по об’єкту за рахунок заміщення джерел фінансування – замість коштів бюджету розвитку міста передбачити кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі 3 791,902 тис.грн, – додала Галина Нарсєєва. – Загальна сума видатків за Програмою залишається без змін.

Серед інших питань, які розглянули члени виконкому були й ті, що пов’язані із ЖКГ, благоустроєм міста, громадським транспортом, освітою, охороною здоров’я, соціальним захистом населення.