Замість звичного дитячого одягу – вишиванка. Повсюди розвішані паперові «голуби» як символ миру. На стінах патріотичні малюнки та стінгазети. Саме так вихованці ДНЗ №287 «Біла гвоздика» відзначили День миру 21 вересня. Малеча разом з учнями районного центру естетичного виховання для батьків і гостей підготували творчу программу. Запоріжці цілими родина прийшли на свято. А більшість одягли вишиванки.
– Сьогодні два свята День Святої Богородиці та Всесвітній День миру. Тому у дитячому садку № 287 ми проводимо концерт за участю дітей. Святкова програма показала, як діти чекають миру у нашій країні, – розповів голова районної адміністрації міськради по Хортицькому району Олександр Пшеничний. – Ми впевнені, що мешканці району, подивившись на виступи своїх дітей, отримають багато позитивних емоцій. Ми вітаємо усіх зі святом і бажаємо миру в кожному домі!
Окрім танцювальних номерів, віршів та пісень, діти підготували разом з дорослими виставку виробів і малюнків. Були представлені вироби з пластиліну, паперу, тканини, природних матеріалі. Можна було побачити оберіг у вигляді козака, м’які іграшки, а найбільше було паперових голубів.
– Виставку підготували діти від молодшого віку до старшого разом зі своїми батьками, – говорила Завідувач ДНЗ №287 «Біла гвоздика» Ганна Пилипенко. – Ця робота у нашому закладі проводиться систематично. Такі заходи сильно нас об’єднують.
На свято були запрошені і волонтери. За словами Олександра Пшеничного, більшість дитячих садків та шкіл Хортицького району співпрацюють з волонтерами. Навчальні заклади збирають для бійців АТО продукти, речі, плетуть сітки. Тому вихованці дитячого садку на імпровізованій сцені передали нашим бійцям солодкі подарунки.
– Зараз дуже необхідні заходи, на яких говоритимуть про неподільну Україну та не забуватимуть про хлопців, які зараз в АТО, – поділилася волонтер Надія Мороз. – Мені радісно дивитися на наших дітей у вишиванках, віночках. Звідси і росте наша Україна. Важливо що такі свята організовують не для «галочки». Бійцям діти передали солодощі та малюнки. Їх відвезуть хлопцям найближчим часом.
На поляні біля імпровізованої сцени для малечі провели майстер-класи з виготовлення паперових голубів.