На сьогодні до початку опалювального сезону Запоріжжя готове на 98%

Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на нараді міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з питань підготовки до старту опалювального сезону. Повністю підготовлені 65 котелень,  726 кілометрів тепломереж, усунено понад 270 поривів мереж. Триває робота з підписання актів готовності будинків. За словам представників концерну «МТМ» найгірша ситуація у ОСББ – лише 40% таких будинків підписали акти готовності.

– Вихідними вже будемо проводити «холодний» запуск тепла, аби в понеділок повністю бути готовими до підключення опалення, – розповів гендиректор концерну «МТМ» Олександр Грек.

Як ми писали раніше, офіційно опалювальний сезон стартує з 28 жовтня. За регламентом подача теплоносія має відбутися за 3-4 дні. Якщо тепло не поступить до осель вчасно, мешканці мають звертатися до керуючих компаній для перерахунку.

– У першу чергу мають бути підключені пологові будинки, лікарні, дитсадки та школи. В школах осінні канікули розпочнуться з понеділка, але до виходу дітей на навчання приміщення мають бути прогрітими. Далі будинки. Якщо десь виникатимуть проблеми, то керуючі компанії в тісній співпраці з тепломережами та аварійною службою мають їх швидко вирішувати,  – сказав Володимир Буряк.

В усіх будинках запоріжців має бути тепло до 4 листопада. Якщо ж опалення не ввімкнули вчасно, то мешканці будинку мають звертатися до керуючої компанії для проведення перерахунку.

Нагадаємо, мешканці Запоріжжя за опалення заборгували понад 700 мільйонів гривень. Борг концерну перед НАК «Нафтогаз» нині складає понад 600 мільйонів гривень.

Читайте також: Ще в одному районі Запоріжжя ліквідовано чергу до дитсадків