Навіть невеличкий комплекс фізичних вправ зарядить вас бадьорістю та гарним настроєм із самого ранку

Утім змусити себе робити ранкову зарядку не так вже й просто, тож ми підібрали 7 легких способів, які допоможуть вам привчити організм до щоденних фізичних вправ.

Оберіть спортивну форму для занять

Придбайте гарну форму для занять: стильна футболка, красиві та зручні шорти, яскраві шкарпетки. Вам буде приємно дивитися на своє відображення і це надихне вас на спортивні подвиги.

Створіть правильну атмосферу

Дуже важливо, щоб навколишня обстановка мотивувала вас зайнятися спортом вранці. Відкрийте штори, ввімкніть улюблену музичну композицію та оберіть для занять яскравий килимок. Переконайтеся, що вам нічого не буде заважати, загалом, підготуйте місце для заняття так, щоб вам було добре і приємно.

Підберіть комплекс вправ

Проаналізуйте – скільки часу ви готові витрачати на зарядку. Лікарі рекомендують виконувати не більше десяти вправ, щоб відчувати себе добре. Також рекомендується чергувати вправи на розтяжку з вправами на зміцнення м’язів, тоді тіло постійно буде знаходитися в тонусі.

Чергуйте варіанти розминки

Придумайте різні варіанти ранкової гімнастики, щоб була можливість чергувати їх. Залежно від бажання та настрою, оберіть відповідний для себе комплекс.

Починайте робити фізичні вправи лежачи

Коли ви тільки прокидаєтеся, найбільше не хочеться вставати з ліжка й теплими ногами доторкатися до холодної підлоги. Для того, щоб продовжити задоволення перебування в ліжку, спробуйте почати зарядку прямо там: потягніться, закиньте ноги за голову, розімніть кисті рук, піднімайте таз, зробіть вправи для зміцнення м’язів спини.

Випивайте склянку води перед зарядкою

Склянка, або навіть дві, теплої води після пробудження стане сигналом для організму, який означає, що слід зробити зарядку. За ніч організм людини сильно зневоднюється, тому вода йому в будь-якому випадку не завадить. Вона допоможе відновити водний баланс, а також додасть необхідні сили і настрій для занять фізичними вправами.

Не лініться

Ранкова зарядка – чудовий привід потренувати свою силу волі. Якщо ж пересилити себе надто важко – замініть фізичні вправи танцювальними. Увімкніть веселу музику та збирайтесь на роботу в ритмі танцю.

Читайте також: Що не слід вдягати на роботу