Верховна Рада ухвалила закон про хімічну кастрацію та посилила покарання для людей, які вчинили злочини сексуального характеру відносно дітей

Згідно з законом, для педофілів буде запроваджене покарання у вигляді примусової хімічної кастрації, створено публічний реєстр осіб, які були засуджені за зґвалтування чи сексуальне насильство відносно неповнолітніх осіб, за ними також буде встановлений пожиттєвий адміністративний нагляд після звільнення з в’язниці.

Хімічна кастрація полягатиме в примусовому введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, що мають зменшити лібідо та сексуальну активність.

При цьому, хімічну кастрацію не застосовуватимуть до людей молодше 18 років та старше 65.

Разом з тим, депутати збільшили максимальний термін ув’язнення за зґвалтування неповнолітніх з 12 до 15 років.

Закон набуде чинності на наступний день після офіційного опублікування.

Нагадаємо, останнім часом в країні збільшилась кількість зґвалтувань дітей через що громадськість змусила депутатів розглянути законопроект, який би посилив відповідальність за вчинені злочини.

Зазначимо, тільки в Запоріжжі затримано кілька підозрюваних у скоєні таких злочинів. В одному з селищ Запорізької області чоловік неприродним шляхом зґвалтував доньку своєї співмешканки. Наразі триває суд над запоріжцем, який, ймовірно, ґвалтував 2-річну дівчинку та знімав це на відео. Ще одного мешканця Запоріжжя затримали за зґвалтування 12-річної дівчини. У Михайлівському районі чоловік хотів зґвалтувати двох своїх синів.

Читайте також: У Запоріжжі померла дівчина, яку підпалив коханий.