Інститут маркетингу і консалтингу з 1 по 6 липня провів соціологічне дослідження відносно політичних настроїв жителів Запоріжжя

Згідно з даними дослідницької групи, на різних виборчих округах від 63,3% до 70% опитаних позитивно оцінюють роботу мера міста Володимира Буряка. Міський голова зберігає упевнені позиції впізнанності по усіх районах Запоріжжя.

Респонденти також позитивно оцінюють президентську діяльність Володимира Зеленского. 45,8% запорожців повністю задоволені його роботою.

Інакше розташовані до Прем’єр-міністра Володимира Гройсману – в середньому 55% опитаних по чотирьох округах запорожців не задоволені результатами його роботи.

Запорожці обіцяють високу явку на дострокових виборах у Верховну Раду. Брати участь в голосуванні виразили готовність понад 60% респонденти. Коливаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці в день голосування від 11,9% до 14,6% опитаних, залежно від округу. В той же час 19% респондентів впевнені, що не братимуть участі в позачергових парламентських виборах. Якби вибори у Верховну Раду відбулися в найближчі вихідні, то лідером електоральних симпатій все так само залишилася партія “Слуга народу”. На парламентських виборах цю політичну силу в Запоріжжі готові підтримати 30% опитаних виборців. Друге місце утримує “Опозиційний блок”- 15%, випереджаючи “Опозиційну платформу – За життя” більше ніж на 5%. Прохідні 8% набирає “Голос”.

Що стосується мажоритарних округів Запоріжжя, то тут респонденти також визначили явних лідерів. У 74 окрузі (Коммунарский, частина Александровского району) симпатії виборців на стороні Ігоря Чумаченко – 24,7%. Його найближчий опонент Петро Сабашук отримує 11,7% голосів.

Віктора Бусько в 75-му окрузі (Дніпровський і Заводський райони) готові підтримати 26,1% опитаних запорожців. На другому місці в окрузі Сергій Кальцев з 12% голосів. Ще один представник команди Владимира Буряка Анатолій Пустоваров лідирує в 76 окрузі (Вознесеновский і Хортицкой райони), отримавши 26,7% голосів виборців. Микола Ярмощук, який йде другим, має 9,6% підтримку.

Переконливі цифри у себе в 77 окрузі (Шевченківський, частина Александровского району) показує В’ячеслав Богуслаев. Його відмітка досягає 46,7% голосів підтримки.

У рамках соціологічного дослідження Інституту маркетингу і консалтингу було опитано 2016 респондентів із Запоріжжя у віці старше 18 років.

Screenshot_112