Рейс «Запоріжжя – Варшава» став популярним серед пасажирів

Польська авіакомпанія LOT першою відкрила регулярний рейс з Запоріжжя до Європи. Літаки типу Embraer здійснюють рейси маршрутом «Запоріжжя – Варшава» та у зворотному напрямку до шести разів на тиждень.

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» та авіакомпанія LOT сподіваються і на подальше збільшення кількості пасажирів та частоти рейсів. Тим паче, що цього року планується завершити будівництво нового пасажирського терміналу.

Як писав сайт «Запорозька Січ», роботи з будівництва нового терміналу в аеропорту «Запоріжжя» ведуться згідно до графіку. Наразі виконано 90% загальнобудівельних робіт. Вже цього року термінал планують ввести в експлуатацію.

Площа нового терміналу складає понад 12 тис. кв. м. Пропускна здатність – 400 пасажирів на годину, при цьому є внутрішні резерви для збільшення цього показника.

Такі перспективи цікаві для представників польської авіакомпанії. Вони впевнені, що будівництво нового терміналу запорізького аеропорту сприятиме розвитку міста та всієї області.

– Будівництво нового терміналу аеропорту – відмінне рішення для міста, аеропорту та всього регіону. Виходячи з досвіду нашої роботи, можу сказати, що це сприятиме пришвидшенню економічного розвитку як регіону, так і міста, – сказав директор департаменту мереж та планування авіакомпанії LOT  Роберт Лудера.

Нагадаємо, авіасполучення між Запоріжжям та Варшавою розпочало працювати у липні минулого року. За цей час було перевезено близько 20 тис. пасажирів, а заповнюваність рейсів складала близько 80%, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Як у запорізькому аеропорту будують новий термінал можна подивитися тут.