Зустріч міського голови з ліквідаторами Чорнобильської аварії відбулася в новому форматі

Сьогодні міський голова Володимир Буряк зустрівся з активом громадських організацій чорнобильців Запоріжжя. Цьогорічна зустріч дещо відрізнялася від минулих – в більшості говорили про існуючі проблеми та шукали шляхи їх вирішення.

– Міська влада у межах можливостей бюджету намагається допомагати чорнобильцям та членам їх сімей. Адже у Запоріжжі окрім державних діють програми соціального захисту, які фінансуються з бюджету міста. Не забуваємо і про підтримку ваших громадських організацій. Управління соціального захисту, департамент охорони здоров’я також реагують на звернення чорнобильців, – зазначив Володимир Буряк.

Під час зустрічі  чорнобильці поставили свої питання меру, а також ще раз висловили подяку за відкриття у Запоріжжі пам’ятника «Героям Чорнобиля».

Запорізькі ліквідатори не оминули питання, які стосуються життєдіяльності міста, транспорту, системи охорони здоров’я. Окремо подякували меру за відкриття нового маршруту №39 з великими автобусами, який з’єднав Хортицький район з центром міста, повідомляє сайт мерії Запоріжя.

– Міська влада продовжить допомагати чорнобильцям. Незважаючи на всі проблеми ми не скасували жодної місцевої програми, спрямованої на соціальний захист чорнобильців. Продовжуємо їх фінансувати з бюджету міста, – заявив Володимир Буряк.