Наступного тижня у Запоріжжі через ремонтні роботи буде змінено рух громадського транспорту та перенесені зупинки в центрі міста

З вівторка, 13 серпня, почнеться ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборний та Металургів, через що зміниться рух більшості маршруток, автобусів та тролейбусів. Рух транспорту з Заводського району через перехрестя буде припинено, як і рух пр. Соборним на ділянці від пр. Металургів до вул. Добролюбова.

З четверга, 15 серпня, через греблю «Дніпрогес» не їздитимуть тролейбуси, там будуть ремонтувати дорогу.

Так, з 13 серпня громадський транспорт не зупинятиметься біля будинку №14 по проспекту Металургів (зупинка громадського транспорту «Проспект Металургів») та № 222 по проспекту Соборному, її перенесуть до 218-го будинку.

На час ремонтних робіт будуть змінені наступні маршрути:

  • тролейбуси №9 їздитимуть від вул. Сєдова через вул. Перемоги, пр. Металургів, вул. Південне шосе, вул. Сєдова;
  • Рух тролейбусного маршруту №13 буде закрито;
  • тролейбуси  №3, 8, 11, 17 – від перетину пр. Соборного та пр. Металургів, в напрямку пл. Запорізької, курсуватимуть по пр. Металургів, вул. Незалежної України, вул. Добролюбова;
  • автобуси №16 їздитимуть до зупинки «БК ЗАлК»;
  • автобуси з Хортицького району  – об’їжджатимут через вул. Рекордну та вул. Верхню;
  • автобуси  №29, 38, 58 – через вул. Рекордну, вул. Портову, пр.Соборний;
  • інші маршрути їздитимуть через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний і далі за своїми напрямками.

З 15 серпня на греблі також  буде обмежений рух транспорту через ремонт автошляхового переїзду. Він здійснюватиметься вздовж однієї смуги в кожному напрямку.

Рух вантажного і великовагового транспорту через греблю “Дніпрогес” буде закритий цілодобово, а з 07.00 до 21.00 закривається через І і ІІ мости Преображенського.

Рух автотранспорту здійснюватиметься відповідно до встановлених дорожніх знаків.

З 15 серпня буде змінено тролейбусні маршрути № 3, 8, 11 та 17. Вони їздитимуть з кінцевих станцій «Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн.» та «Вул. Сєдова» до площі Запорізької.

Разом з тим, буде організовано рух додаткових автобусів з кінцевих станцій «Вул. Піщана» та «Завод «Запоріжкабель» до проспекту Металургів.

Перевезення пасажирів, які прибувають теплоходами з садово-городних ділянок, від Річкового порту в напрямку Правого берегу буде забезпечено автобусами.

Після закінчення ремонтних робіт громадський транспорт почне курсувати за своїми маршрутами, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, з 12 серпня також буде змінено рух автобусів №14, 29, 54, 73, 83 у Заводському районі.

Читайте також: Запоріжець мандрував автостопом навіть лімузином.