У липні найбільше впали в ціні овочі, але подорожчали фрукти

Влітку в Запорізькій області спостерігається зниження цін на продукти. Якщо навесні різко дорожчали овочі, то вже другий місяць поспіль ціни на них знижуються.

Screenshot_274

В липні найбільше подешевшав буряк (на 47 %), солодкий перець  (40%), ріпчаста цибуля (на 34%), морква (на 13%). В ціні також впав рис, кисломолочна продукція, соняшникова олія, сметана, вершкове масло, безалкогольні напої. Водночас подорожчали фрукти (на 8%), цукор, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, хліб.

Screenshot_276

Разом з тим, знову зросли ціни на алкоголь та цигарки, хоча продовжує дешевшати одяг та взуття.

У липні запоріжці менше сплатили за комунальні послуги. Відбулося це за рахунок подешевлення природного та скрапленого газу (на 10% та 2% відповідно). Разом з тим, дещо зросли ціни на холодну воду та водовідведення.

Незначне зниження цін було зафіксоване в сферах медицини, транспорту та зв’язку. Подорожчання відбулося лише в сфері ресторанів та готелів на 2%. Подешевшали також  побутова техніка, ноутбуки, живі квіти, прикраси із золота.

Screenshot_277

Screenshot_278

В цілому ціни на споживчому ринку області за місяць знизилися на 0,3%, повідомляє  ГУ статистики України в Запорізькій області.

Screenshot_275

Нагадаємо, в Запоріжжі виявили тонну кавунів з нітратами.

Читайте також: У Запоріжжі не вистачає кваліфікованих робітників.