У Запорізькій області роботу шукають близько 14 тисяч людей

У Запорізькій області, як і в країні в цілому, спостерігається кадровий дефіцит простих робітників. При цьому, близько половини безробітних мають вищу освіту.

Спеціалісти служби зайнятості склали рейтинг вакансій у нашому регіоні

робота

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування: трактористів, водіїв, токарів, машиністів насосних установок, операторів заправних станцій, операторів верстатів з програмним керуванням, дорожніх робітників, водіїв навантажувачів, машиністів крана (кранівників), машиністів-операторів дощувальних машин та агрегатів, операторів котельні, матросів-рятувальників, фрезерувальників.

Затребувані також представники найпростіших професій: підсобні робітники, прибиральники,  сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

У сфері торгівлі і послуг – продавці, охоронці, кухарі, молодші медичні сестри, покоївки, офіціанти, помічники вихователя тощо.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом – слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, малярі, швачки, контролери водопровідного господарства, бетонярі, столярі тощо.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, медичних сестер, вихователів, лаборантів (освіта), фахівців, економістів, інженерів різних галузей, спеціалістів держаної служби,  вихователів дошкільних навчальних закладів, повідомляє Запорізький обласний центр зайнятості.

До речі, в Запорізькій області триває вступна кампанія в заклади професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, названо найпопулярніші професії в Запорізькій області, а також розмір заробітної плати, яку пропонували роботодавці.

Читайте також: У Запоріжжі з’являються нові незвичайні вакансії.