Автобуси № 29, 39 та 72 будуть їздити частіше

У Запоріжжі після проведення обстеження та аналізу пасажиропотоків на маршрутах міського транспорту, планують внести низку змін. Будуть закриті два автобусні маршрути, які раніше курсували в Шевченківському районі, але наразі не працюють. Це маршрут №28 «Річковий порт – Вул. Пархоменка» та №64 «вул. Б.Завади – Міськпаливо».

Планується також змінити кількість автобусів та розклад їх руху на маршрутах №17, 18, 29, 39, 59, 72. Згідно дослідження пасажиропотоку рекомендовано на 29-у маршруті збільшити кількість великих автобусів з 10 до 12, на 39-у – з 12 до 15, на 72-у – з 9 до 11.

Найближчим часом хочуть змінити і автобусний маршрут №86 «Комбінат «Запоріжсталь» – Вул. Футбольна». Він буде курсувати не по вулиці Перспективній, а по Павлокічкаській та Оптимістичній. Про це йдеться в проекті рішення виконкому Запорізької міськради.

Зазначимо, розвиток муніципального транспорту – один з найважливіших пріоритетів міської влади. Протягом останніх років у Запоріжжі відкриваються нові маршрути з великими автобусами. Автобуси № 29 та 39 почали курсувати цього року та швидко стали популярні серед містян. Нещодавно почав працювати маршрут №92 «БК ЗАлК» – «Цвинтар Св. Миколая».

Нагадаємо, в запорізьких автобусах буде більше контролерів.

Читайте також:  У Запоріжжі ввели нові правила для водіїв громадського транспорту.