Запоріжці можуть викидати старі меблі та сміття після ремонту в спеціальні контейнери

Зокрема такий контейнер з’явився на вулиці Інженера Преображенського, 1. Загалом же по місту буде понад 240 великих баків для збору сміття. Таким чином у Запоріжжі прагнуть уникнути появи стихійних звалищ на прибудинкових територіях.

За словами директора комунального підприємства «Комунсантрансекологія» Юрія Дорошенка, в спеціальні контейнери запоріжці зможуть викидати сміття, що залишилось після ремонтів, а також старі меблі, рами від вікон, дверей, сантехніку на інших мотлох, що має великі габарити.

– Таким чином ми виключимо потрапляння ремонтних відходів до звичайних баків та їх накопичення на контейнерних майданчиках. Також це дозволить уникнути появи стихійних звалищ та поломки сміттєвих баків, – зазначив Юрій Дорошенко. IMG_4717 IMG_4716 IMG_4712

Вивозити сміття з контейнерів буде підприємство “Вельтум-Запоріжжя” за допомогою спецмашин. Вартість послуги вже включена в діючий тариф.

– Запоріжці повинні розуміти, що ці баки – не для змішаних видів відходів, туди не можна викидати будівельні відходи – матеріали, які залишаються після капітальних реконструкцій, перепланувань, зовнішніх робіт у будинку чи подвір’ї, гілки, ялинки, листя, – підкреслив генеральний директор компанії «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

На підприємстві сподіваються, що містяни використовуватимуть контейнери за призначенням, та не викидатимуть туди побутові відходи та будівельне сміття. Якщо ж там складатимуть не лише ремонтній відходи, а й інше сміття, то спільно з містом доведеться шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми.

Читайте також: Куди в Запоріжжі можна віддати непотрібні речі