Ці прохання як до глухих, люди не розуміють елементарних речей. І в спокійний час, і у воєнний – майте ж совість!

Попри війну в країні та велику кількість окупованих територій області, комунальні служби продовжують забезпечувати життєдіяльність Запоріжжя. Основну увагу приділяють підтриманню чистоти та благоустрою міста. Зокрема, про організацію своєї роботи під час воєнного стану розповіли на підприємстві «Вельтум-Запоріжжя».

З восьмої ранку працівники підприємства «Вельтум-Запоріжжя» прибирають сміття. І так кожного дня. Компанія вже повернулась до роботи у штатному режимі. Хоча, діляться, є і складнощі у роботі. Одна з них – припарковані авто, що заважають проїзду спецтехніки.

Також працівники підприємства майже кожен день вирішують проблеми з пошуком палива та заправкою машин. А у випадку поломки автомобіля не завжди вдається полагодити його у короткий термін через витрачання часу на пошук автозапчастин. Тому співробітники закликають містян йти назустріч компанії: сортувати сміття й не викидати до баків будівельні відходи. Це значно спростить роботу працівників підприємства.

– Ремонти не припиняються: люди купують меблі, викидають старі меблі. Не завжди на контейнерний майданчик, а в контейнері, що відповідно ламає наші автомобілі, ламає гідравліку, і зараз практично неможливо придбати нові контейнери. Коли контейнер згорає на майданчику або ламається через те, що завантажений ремонтними відходами, не завжди є гарантія, що ми зможемо поміняти цей контейнер на новий, оскільки контейнера неможливо купити зараз, – розповіла начальниця відділу логістики підприємства “Вельтум-Запоріжжя» Наталя Краско.

____

Посилання на наш Телеграм-канал