У центрі первинної медико-санітарної допомоги № 10 почав роботу денний стаціонар, якого раніше там ніколи не було

У Запоріжжі продовжується програма розвитку первинної ланки медицини. В її рамках було створено новий денний стаціонар. Він працює по буднях з 8.00 до 16.00.

с4

Денний стаціонар розрахований на 10 ліжок. В ньому надають медичну допомогу терапевтичного профілю хворим, яким непотрібне цілодобове спостереження. Там працює лікар-терапевт вищої категорії, медична сестра та молодша медична сестра.

с1

У денному стаціонарі щоденно лікуються 20-25 хворих. У медичному закладі зробили сучасний ремонт, закупили нові меблі, ліки для надання невідкладної допомоги. Денний стаціонар забезпечений електрокардіографом, глюкометром, тонометром, офтальмоскопом.

с

На облаштування денного стаціонару на території центру з міського бюджету було виділено близько 300 тис. грн.

с2

Заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров перевірив, як працює новий денний стаціонар, повідомляє сайт мерії.

с3

-Вже не перший рік діє міська програма, яка передбачає проведення реконструкції амбулаторій та денних стаціонарів. 10-й центр – єдиний, у якому стаціонару не було взагалі. І ми цю ситуацію, як бачите, виправили. Роботу ми будемо продовжувати, адже за десятки років у медичній галузі міста накопичилось чимало проблем, які ми наразі активно вирішуємо. Відкриття нового стаціонару – черговий крок до виведення запорізької медицини на більш доступний та якісний рівень, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Нагадаємо, в Запоріжжі відкриється оновлена дитяча амбулаторія.

Читайте також: У Запоріжжі завершується будівництво ще однієї сімейної амбулаторії.