Сучасна відео-стіна з’явилася в ситуаційному центрі програми «Безпечне місто»

У Запоріжжі продовжується реалізація міської програми «Безпечне місто», розробка якої була ініційована міським головою Володимиром Буряком. Її почали впроваджувати в 2017 році. За цей час у Запоріжжі було встановлено понад 200 камер відеоспостереження, а також створено ситуаційний центр.

бм1

– Головна мета програми – безпека запоріжців. Запоріжжя знаходиться неподалік від лінії розмежування. Існує і проблема злочинності. Програма допомагає правоохоронцям у їх роботі з виявлення правопорушників. Зокрема під час наради з питань боротьби з розповсюдженням наркотиків, яка відбулась на минулому тижні, я запропонував розробити та підписати відповідну угоду. Впевнений, що через деякий час це буде зроблено, – зазначив Володимир Буряк.

Ситуаційний центр знаходиться в окремій будівлі в Дніпровському районі. Наразі там ще продовжуються деякі ремонтні роботи, але обладнання вже працює. Саме там і знаходиться відео-стіна. Її довжина – 7,5 м, а  висота – 3 м. На цій стіні відображається відео з міських камер спостереження, які працюють в режимі «нон-стоп».

Сьогодні з робочим візитом у ситуаційному центрі побував мер Володимир Буряк.

бм

– Сюди виводиться інформація з встановлених відеокамер. Зокрема на в’їздах у місто, греблі «Дніпрогес», мостах Преображенського, місцях великого скупчення людей. Сьогодні запитав, чи матимуть доступ до цієї інформації запоріжці. Мене запевнили, що вже через півтора місяці громадяни отримають такий доступ через інтернет, – сказав Володимир Буряк.

До речі, спеціалісти відзначають, що подібної відео-стіни немає не в одному місті України, хоча такі системи працюють у багатьох країнах світу, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

бм2

Нагадаємо, в Хортицькому районі встановили два види камер відеоспостереження.

Читайте також: У Запоріжжі створили комфортні умови для лікування хворих.