Програма комплексного озеленення «Зелене місто» розрахована на 10 років

Цю програму в Запоріжжі розробили з ініціативи міського голови Володимира Буряка. Вона передбачає реалізацію кількох основних напрямків: збереження існуючих зелених територій та зелених насаджень, чітке оформлення меж та реконструкцію зелених територій парків і скверів, створення нових парків та скверів, а також збільшення зелених зон згідно з Генеральним планом міста.

Подібну програму для Запоріжжя розробили вперше. Наразі відбулася її презентація, а на найближчій сесії міської ради вона буде винесена на розгляд депутатів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, за дорученням міського голови Володимира Буряка цього року почали облаштовувати зони відпочинку в усіх районах міста. Була відновлена реконструкція в парку Гагаріна, що в Космічному мікрорайоні. Наразі роботи вже вийшли на третій етап.  Швидкими темпами виконується реконструкція парку 30-річчя визволення України, що в Заводському районі. Завершилася масштабна реконструкція проспекту Маяковського. Він став новою окрасою нашого міста. Цього літа почав працювати оновлений Правобережний пляж. Проводиться також реконструкція на пляжі по вул. Л. Шмідта, що в Заводському районі. В планах міської влади провести реконструкцію центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай», а також площі Фестивальної та Запорізької і скверу Піонерів.

Читайте також: У Запоріжжі почала працювати унікальна відео-стіна.