У Запоріжжі пройшов третій етап конкурсу «Кращий опікун, піклувальник року». 28 сімей представили свої творчі роботи у міському Палаці дитячої та юнацької творчості. Журі оцінювало конкурсантів у трьох номінаціях — родина спортсменів, талантів та майстрів. Підсумки будуть оголошені на фінальному концерті 22 вересня. Організатори обіцяють, що усі сім’ї будуть відмічені цінними подарунками. Зокрема, це побутова техніка, мобільні телефони та ноутбуки від спонсорів. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок місцевого бюджету а також за підтримки спонсорів-меценатів.
Родина Озимових розповідає, що виборює перемогу одразу в двох номінаціях: «Родина майстрів» та «Родина поварів».
2-1– Підготовкою ми займалися усі разом, але в кожного було окреме завдання: організаційні питання, оформлення, куховарство. Хтось займався підготовкою інгредієнтів. Але прикрашали вже всі разом.
До складу журі входила начальник служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша.
– Сьогодні, мабуть, нам дуже складно оцінювати усіх учасників. Адже всім без виключення хочеться поставити п’ятірки. Діти приклали дуже багато зусиль, а опікуни їм допомогли. Насамперед це ті діти, які робили поробки своїми руками. Наприклад багато хто сьогодні представив кулінарію. Тому я хочу сказати, що у нас дуже талановиті діти. Хочеться розширити цей конкурс на наступний рік, – підсумувала Наталія.
Також Наталія Сиворакша відмітила, що результати третього етапу вже відомі. Але інтригу зберігатимуть до урочистого нагородження, котре відбудеться на фінальному концерті 22 вересня в Палаці дитячої та юнацької творчості.