Реверсивний рух буде організований у часи пік

У Запоріжжі проводять капітальний ремонт дорожнього покриття на греблі «Дніпрогес», через що в місті виникають затори. Для вирішення цієї проблеми міський голова Запоріжжя Володимир Буряк домовився про роботу додаткового транспорту, який з’єднав лівий та правий береги. Була організована робота річкового транспорту. Катери перевозять містян вранці та ввечері безкоштовно. З 3 вересня з залізничного вокзалу «Запоріжжя-2» до Хортицького району буде курсувати додаткова електричка.

Разом з тим, на греблі та на мосту Преображенського в часи пік буде організовано реверсивний рух.

На греблі в напрямку з правого берега до центру міста час реверсу зранку починається з 06.30 до 09.30. Зміна напрямку руху тривалістю 5-9 хвилин організована кожні 20-30 хвилин.

У вечірній час реверс у напрямку з міста до правого берега відбувається з 16.20 до 19.00. Тривалість – 7-10 хвилин, через кожні 30-40 хвилин.

На мосту Преображенського за маршрутом о. Хортиця – місто реверсивний рух здійснюється щоранку з 07.00 до 09.00. Час організації реверсу – 5-8 хвилин, через кожні 20-30 хвилин. У вечірній час зміни руху відбуваються з 16.00 до 20.00 тривалістю 5-8 хвилин, через кожні 20-30 хвилин, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Зазначимо, річкові перевезення через Дніпро користуються великим попитом у запоріжців. Катери стали альтернативним варіантом для містян, щоб уникнути ранкових та вечірніх заторів.

До речі, цими вихідними, на час проведення фестивалю Khortytsia Freedom буде обмежено рух по вулиці Скельній в районі вулиці Лобановського буд. 30 та при в’їзді на територію міського палацу дитячої та юнацької творчості з боку Дніпрогес. Рух буде обмежено 31 серпня та 1 вересняз з 10.00 до 23.00.

Нагадаємо, стало відомо, коли відкриють рух транспорту на проспекті Металургів в Запоріжжі.

Читайте також: Як доїхати на фестиваль Khortytsia Freedom з різних районів Запоріжжя.