Запоріжців з лівого на правий берег у вечірній час перевозитиме додатковий катер

У Запоріжжі річковий транспорт, який пустили на час ремонту дороги на греблі «Дніпрогес», швидко став популярним серед містян. Особливо багато людей спостерігається у вечірній час на катері, який відправляється о 17.30. Тому міська влада вирішила додати ще один рейс, який почне працювати з понеділка.

-З 2 вересня з Річкового порту відправлятиметься додатковий катер. Адже розпочинається навчальний рік, а це не лише школи, а й вищі навчальні заклади, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Катер відправлятиметься з Річкового порту о 17:50. У зворотному напрямку – о 18:20, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Як писала «Запорозька Січ», мешканців нашого міста розпочали перевозити катерами через Дніпро з 28 серпня. Вони курсують безкоштовно. З графіком їх роботи можна ознайомитися тут.

З 3 вересня також пустять додаткові електрички. Вони їздитимуть за графіком з залізничного вокзалу «Запоріжжя-2» до Хортицького району.

Разом з тим, на греблі «Дніпрогес» та мосту Преображенського в часи пік будуть організовувати реверсивний рух. Всі ці заходи були ініційовані міською владою за короткий час, щоб вирішити проблему заторів, які виникли в Запоріжжі через ремонт дороги на греблі «Дніпрогес».

Читайте також: Коли відкриють рух транспорту на проспекті Металургів в Запоріжжі.