П’ять нових камер відеоспостереження з’явилися на жвавому перехресті в Шевченківському районі

У Запоріжжі продовжується реалізація міської програми «Безпечне місто». Сьогодні установили нові камери відеоспостереження на перехресті вулиці Магістральної та автомагістралі “Харків-Сімферополь”. Саме ця дорога веде до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Камери працюватимуть цілодобово при будь-якій погоді.

Нагадаємо, з 2017 року в Запоріжжі впроваджується міська програма «Безпечне місто». За цей час було встановлено 275 камер відеоспостереження, а також створено ситуаційний центр, де розташована спеціальна відео-стіна. На неї потрапляє все відео з камер спостереження. Міська влада також ініціює запуск проєкту «Безпечна школа».

Спеціалісти зазначають, що для нашого міста кількість відеокамер на вулицях слід збільшити хоча б у три рази. Необхідно також встановлювати обладнання для нічного бачення, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, нещодавно за допомогою відео з камер спостереження правоохоронцям вдалося з’ясувати деталі смертельної аварії.

До речі, незабаром запоріжці зможуть спостерігати за відео з деяких камер. Доступ до них буде відкрито абсолютно для всіх.

Читайте також: У Запоріжжі через Дніпро пустять додатковий безкоштовний катер.