Тривають роботи з розвитку центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай»

В планах міської влади – створити сучасний комфортний парк, який відповідатиме своєму статусу головного парку Запоріжжя.

У 2017 році було проведено Всеукраїнський конкурс для вибору кращої концепції розвитку парку «Дубовий гай». Керівництво спільно з переможцем конкурсу розробляє детальний проект реконструкції першої черги. Перед підготовкою земель парку до робіт у зв’язку зі змінами у законодавстві виникла необхідність узгодження земельної документації та отримання кадастрового номеру.

д2

Як розповів в. о. директора парку «Дубовий гай» Олег Комаренко, після оформлення кадастрового номеру виникли питання щодо розміщення на території приватних закладів. Проектування та реконструкція парку не можливі без юридичного виключення з території «Дубового гаю» ділянок, на яких розташовані ці об’єкти.

– Тут не йдеться про те, що ми ділимо територію парку. Мова йде про те, що під кадастровим номером парку значаться приватні об’єкти. Ми не можемо розпочати реконструкцію без їх юридичного виключення. Подібні рішення приймались у 1998 році, коли оформлювався земельний акт парку. Тоді 11 об’єктів були вилучені – декілька приватних будинків, тенісний корт, база МВС тощо, – зазначив Олег Комаренко.

д1

Перед початком масштабної реконструкції керівництво «Дубового гаю» готує парк до літнього відпочинку власними силами. Роботи виконуються за рахунок власних коштів КП «Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай».

д

Як розповіла комерційний директор підрядної компанії Наталя Кордан, наразі виконуються роботи з реконструкції головної сцени та оновлення центрального входу до парку. Буде відновлено фасад сцени, колонаду на вході та приміщення по боках колонади. Підрядники планують повернути об’єктам історичний вигляд – такий, яким його планували розробники парку, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.