У Запоріжжі активно продовжують ремонтувати внутрішньоквартальні дороги

Зараз роботи проводять у Вознесенівському районі. Проінспектувати виконання робіт приїхав заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Сьогодні ремонтують дорогу на проспекті Маяковського, 7. У цьому дворі знаходиться бібліотека, а через дорогу школа.

IMG_4875

– В місті вже зроблена пішохідна зона проспекту Маяковського. Тепер ми приступили до ремонту внутрішньоквартальних доріг, які не ремонтувалися десятиліттями. Тому за розпорядженням міського голови Володимира Буряка ми акцентуємо увагу на таких соціально значимих об’єктах, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров. – Поряд з цими дворами розташовані школи №28 та №71. Також у дворі знаходиться і бібліотека для дорослих, в якій ми плануємо зробити комплексний капітальний ремонт.

На цьому об’єкті вже зрізали 5 см старого покриття. Піднімуть люки, які з часом опустилися. У деяких місцях замінять бордюр на новий.

– Обсяг дороги великий, адже ми замінюємо асфальт у всьому дворі. На Маяковського, 7, потрібно замінити близько 500 кв. м асфальту, – сказав виконроб фірми-підрядника Дамір Рахімов. – Ми будемо класти 5 см нового покриття, яке прослужить 10 років.

Підрядники говорять, що до кінця тижня у цьому дворі роботи будуть завершені. Зараз на об’єкті працює 5 одиниць техніки і вже вивезли близько 150 т старого покриття.

Читайте також: У Запоріжжі завершується реконструкція проспекту Маяковського