Реконструйований проспект Маяковського вже встиг стати улюбленим місцем відпочинку запоріжців

Міська влада не зупиняється на досягнутому. Мета – привести в порядок не тільки туристично привабливі об’єкти, але і прилеглі до них території. Так за вказівкою міського голови Володимира Буряка, ремонтні роботи стартували у дворах багатоповерхівок №7, 10, 3 і 5.

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», внутрішньоквартальні території повинні були відремонтувати за тиждень. Стежити за термінами та якістю виконання робіт міський голова доручив своєму заступнику Анатолію Пустоварову. 14 червня він перевірив результат виконаних робіт.

– За цей тиждень доручення Володимира Буряка виконали. Дорогу у дворах на проспекті Маяковського 3 і 5 відремонтували ямковим ремонтом. А ось для внутрішньоквартальних доріг біля будинків 7 і 10 знадобилася комплексна заміна асфальту. Все було виконано якісно та вчасно, – сказав заступник міського голови.

Начальник ділянки КП «ЕЛУАШ» в Вознесенівському районі Максим Кікош запевнив, дороги зможуть прослужити більше 10 років.

– У понеділок ми відфрезерували два об’єкти – Маяковського, 7, і Маяковського, 10. За технікою у нас працювало три дорожні фрези, які знімали старий асфальтобетон, і самоскиди, які вивозили відпрацьований асфальт. Протягом тижня з прибирання всіх нерівностей працював гідромолот і були задіяні ручні роботи. Сьогодні ж працювали асфальтоукладальник, два катка і 4 одиниці самоскидної техніки, яка возить асфальт. Уклали близько 160 тонн асфальтобетону. Товщина асфальту – 5 сантиметрів. Якість гарантуємо, прослужить як мінімум років 10, а то і більше, – розповів Максим Кікош.

Screenshot_12
Мешканка будинку на пр. Маяковського, 10, пенсіонерка Лідія Семенівна тішиться відремонтованій дорозі у дворі.

– Я живу в цьому домі дуже давно, і жодного разу тут дорогу не ремонтували. Не те, що з коляскою не проїдеш, пішки не пройдеш. Особливо важко було взимку, ковзалися та сильно падали прямо на ями. Тепер буде набагато краще. Я дуже вдячна міській владі і Володимиру Буряку, – поділилася Лідія Семенівна.

Анатолій Пустоваров розповів, що ці дороги ведуть до двох шкіл, нового стадіону і бібліотеки для дорослих №2. Тож тут ще запланований комплексний капітальний ремонт бібліотеки. Так відразу буде приведений у порядок такий великий блок будинків і соціально важливих об’єктів у центрі міста.

– Ось такими великими об’єктами будемо громаді повертати реконструйовану інфраструктуру. До ареального благоустрою входитимуть сквери і парки, дороги і паркувальні місця, прилеглі двори і соціальна інфраструктура. Однак проект буде успішним тільки, якщо децентралізація не дасть зворотний хід. А такі питання вже вирішуються в Києві. Я вважаю, що наша громада заробляє і на ремонт доріг, і на реконструкцію скверів, і соціальну інфраструктуру. Будемо працювати над цим, – сказав заступник міського голови.

Читайте також: У Запоріжжі завершується реконструкція проспекту Маяковського.