Сьогодні директору Запорізького міського департаменту ЖКГ вручили підозру по справі, яка пролежала в правоохоронців близько двох років

Як стало відомо “Запорозькій Січі”, справа була порушена ще два роки тому, а підозру Сергію Польовому вручили тільки сьогодні вранці на його робочому місці.

Чому правоохоронці чекали два роки, чи просто знайшли слушний час? Адже тиснути на міську владу через аеропорт не вдалося завдяки тому, що на його захист стали не лише мер, депутати, а й громада, що дозволило відстояти позицію про те, що аеропорт як і раніше має належати виключно запоріжцям.

«Запорозька Січ» попросила прокоментувати ситуацію директора департаменту правового забезпечення міської ради Валерія Зломиногу. Як виявилося, справа стосується договорів на встановлення насосів у багатоквартирних будинках, заключених ще в 2017 році, а була порушена вона в 2018 році.

– Виникає декілька питань – чому у стінах правоохоронців лежала ця справа? Невже не було іншого часу, невже цю справу потрібно було розслідувати так довго? Також є інше питання – невже продовжується тиск після аеропорту? Звичайно, таке буває, що документи кілька років пролежали «в столі», але це дуже дивно – протягом такого тривалого часу розслідувати справу, за якою є документи та доведені факти. Це виглядає так, ніби її тримали для зручного випадку, – зазначив Валерій Зломинога.

Читайте також: Суд постановив повернути вилучене майно запорізького аеропорту