Правоохоронці прийшли з обшуками до міськради, райадміністрацій, комунальних підприємств

Мер Запоріжжя Володимир Буряк прокоментував ситуацію з обшуками на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Міський голова зазначив, що це не перша пуста атака на Запоріжжя. Більше того, гучні, масові, показові, з відповідним інформаційним фоном обшуки пройшли паралельно й у Києві.

– Скажу відверто, спочатку вони викликали у мене гнів, потім сміх, а зараз просто філософське ставлення. Адже в українських реаліях обшуки – це неприкритий засіб тиску на непоступливих бізнесменів, мерів, популярних діячів. На жаль правоохоронні органи часто-густо стають інструментами в руках недолугих ділків і це непереборне явище, – зазначив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя наголосив, що причинами тиску на місцеве самоврядування є високі рейтинги мерів та партій, які вони очолюють, та ресурси міст. І ці обшуки – це черговий етап подій, які розхитують Запоріжжя протягом 5-ти останніх місяців, коли всіма можливими методами йде спроба захопити контроль над містом та його ресурсами.

– Викручувати руки особисто мені активно розпочали одразу ж. Спочатку був тиск, потім шантаж, потім переформатування депутатської більшості в міськраді невідомими керманичами за бізнес-принципом. Коли мер не прогнувся, вдалися до відвертого саботування роботи міськради – 7 разів депутати не прийшли на важливі сесії! Коли й це не допомогло, в хід пішов силовий сценарій – обшуки, виїмка документів, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова наголосив, що його можуть залякувати, проводити обшуки, погрожувати, але місто Володимир Буряк злочинцям не віддасть.

Читайте також: У Запоріжжі на маршрут вийшов дванадцятий європейський трамвай