Запоріжці звернулись до міського голови з наболілими питаннями

Традиційно, вони стосувались житлово-комунального господарства. Так, мешканців вулиці Військоматської турбує відсутність каналізаційного колектору. За дорученням Володимира Буряка, з міського бюджету раніше були виділені кошти на проєктування.

Як розповів голова районної адміністрації по Олександрівському району Валерій Мостовий, проєкт готовий. Також є часткове фінансування, яке дозволяє провести тендер на виконання робіт. Але для повноцінного будівництва необхідні кошти в повному обсязі. Їх виділення мають затвердити депутати на сесії.

– Роботи можуть бути виконані цього року. Однак спочатку депутати на сесії міської ради мають прийняти необхідне рішення. Без цього кошти виділити неможливо, – наголосив Володимир Буряк.

Ще одне питання, з яким звернулись до мера Запоріжжя жителі багатоповерхівки по проспекту Соборному, 133 – це паркування автомобілів на тротуарі біля їх будинку. Мешканці наголошують, що водії постійно залишають свої авто так, що заважають проходу пішоходів. За дорученням Володимира Буряка, на тротуарі встановлять обмежувачі та перекриють його для заїзду транспорту.

Окрім цього, запоріжці звернулись по допомогу у вирішенні питання з ОСББ. В одному з будинків ОСББ під час зливи постраждала квартира. Залиття трапилось через незадовільний стан зливової каналізації в будинку. Керівництво ОСББ не допомагає складати акт, бо саме об’єднання має компенсувати шкоду. Володимир Буряк надав доручення юристам міськради та профільному департаменту допомогти в складанні документів, повідомляє сайт міськради.

Читайте також: Запорізьким дітям-сиротам придбають квартири