За період карантину статус безробітного отримали більше 23 тисяч запоріжців

Про це повідомляє запорізький обласний центр зайнятості. Так, з 12 березня по 7 вересня безробітними стали більше 23,2 тисячі жителів Запорізької області. Цей показник в півтора рази вищій, ніж минулого року.

Зменшилась і кількість вакансій, які пропонували працедавці. Якщо у тому році за період з березня по вересень в базі даних обласного центру зайнятості налічувалось більше 30 тисяч пропозицій про роботу, то цього року за період карантину їх кількість знизилась майже вдвічі. З 12 березня по 7 вересня працедавці надали всього лише 18,1 тисячу вакансій.

Слід зауважити, що порівняно з першим етапом карантину, темпи безробіття в регіоні щомісяця знижуються. Якщо в квітні статус безробітного щодня отримували в середньому 393 людини, то у травні їх стало 223, в червні – 176, у липні 123. Протягом минулого місяця на облік в центрі зайнятості щодня ставали 119 жителів Запорізької області.

На Запоріжжі наразі найбільше вакансій пропонують сільгоспвиробники – 27%. Також є чимало пропозицій від роботодавців переробної промисловості області – 14% та торгівлі – 13%. У Запоріжжі найбільше роботи пропонують в галузі переробної промисловості – майже кожна четверта вакансія. затребувані також працівники галузі торгівлі та освітньої сфери.

Читайте також: У Запоріжжі виготовляють унікальні екологічні та вишукані смаколики