Гороскоп на 28 вересня – 4 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша невгамовна енергія не дозволить сидіти на місці. Однак намагайтеся таки планомірно просуватися до важливої мети. У вас з’явиться можливість обернути собі на користь будь-який збіг обставин, якщо тільки вам не перешкодить поспіх. Оточуючі будуть частіше помічати й по гідності оцінювати ваші здатності. Почнеться цікавий і багатообіцяючий період, який порадує вас появою нових друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Незапланована зустріч може привести до укладання вигідної ділової угоди. Постарайтеся згладити конфліктну ситуацію на роботі, і ваш авторитет зросте, до вас почнуть прислухатися колеги й начальство. Якщо ви сімейна людина, то, плануючи покупки й поїздки, не забудьте про побажання вашої другої половини. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Прекрасний період для народження нових ідей і сміливих проєктів, ваші плани втілюються в життя. Перед вами може постати вибір: починати нове або продовжувати старе. Подумайте, що для вас важливіше, і намагайтеся прийняти правильне рішення. Можуть відбутися цікаві знайомства. У вихідні добре б відправитися в романтичну подорож, яка вам подарує незабутні враження. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся не гнатися за чимось більшим, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. Потрібно максимально зосередитися на тому, чим ви займаєтеся в цей момент, адже краще робити одну справу, але добре. Не кваптеся з якими-небудь рішеннями. У вихідні постарайтеся співвіднести свої бажання із планами близьких людей і вибрати шлях, що пролягає «золотою серединою». Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий час для вирішення старих проблем або створення нових. Постарайтеся бути стриманішими й не псувати відносини з начальством і колегами. Намагайтеся раціонально витрачати свої енергетичні ресурси. Поринаючи в роботу, не забудьте ввечері виринути з виру справ і завдань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

ДІВА (24.08-23.09). Вас може понадити щось нове – люди, робота або переїзд в інше місто. Але усе це ненадійно. Очікування ризикують бути оманливими. Якщо ви незадоволені складними обставинами, то спробуйте що-небудь змінити в собі, решта зміниться сама. Можливі непогодженості, які будуть заважати професійному успіху. Не відмахуєтеся від цих дрібниць, а вирішуйте проблему по суті. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Грандіозних успіхів на роботі поки не передбачається, скоріше, з незалежних від вас обставин, хоча творчий потенціал ваш досить високий. Не намагайтеся осягнути неосяжне, об’єктивно розраховуйте свої сили. Непогано перевірити деяких ділових партнерів на надійність. Зате в сфері особистого життя можливі приємні зміни. Сил та енергії зараз багато. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви дістанете значний прибуток і зможете прийняти важливе і відповідальне рішення, яке відіб’ється на вашому особистому житті. Не виключено, що ви зробите комусь неоціненну послугу, зробите щасливою кохану людину, та й себе теж. У вас вийде довести свою надійність і незамінність. Зараз час виконання ваших заповітних бажань. Так що не бійтеся мріяти й будувати великі плани. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Обережніше з перевантаженнями, хоча ваша запопадливість в ім’я роботи досить похвальна. Ваші професійні справи протікають досить успішно, чекайте на премію. Ви швидко впораєтеся із проблемами й підкинете начальству коштовну ідею. Активність та інтуїція можуть допомогти досягти високих результатів. У вихідні вам у всьому буде щастити, буде чудовий настрій. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви чудово виглядаєте, явно на піку своєї форми. Однак важливо не лінуватися, бути активним, займаючись своєю красою та здоров’ям. Імовірні конструктивні й багатообіцяючі ділові зустрічі. Але постарайтеся нікого не присвячувати у ваші плани й задуми. Конкуренти не дрімають. Причому особливо це може торкнутися вашого особистого життя. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви зараз не занадто активні й рішучі. Настав час сумнівів і переоцінки цінностей. Утім, деякі труднощі, що виникли, не стануть перешкодою для прояву вашого професіоналізму, а от із власною впертістю прийдеться поборотися. Постарайтеся зберігати гарні відносини в родині, навіть якщо вам доведеться піти на поступки. Спілкуючись із колегами по роботі, будьте коректні у формулюваннях. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі можливі метушня й термінові справи, які потрібно було закінчити ще вчора. Зверніться по допомогу до колег, разом вам швидше вдасться вирішити проблеми. В особистому житті не виключені ревнощі, образи та сварки. Постарайтеся у вихідні наповнити свій будинок теплом і турботою про близьких людей, щоб вам було затишно разом. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.