Більше 16 мільйонів українців поїдуть додому з різних куточків країни та світу, щоб провести свята з рідними та близькими

Як подорожують українці та скільки грошей витратять на новорічні поїздки, з’ясували фахівці Mastercard у своєму дослідженні Driving Home For Christmas 2019.

Готуватися до подорожей українці починають більше ніж за місяць. Кожен четвертий бронює квитки щонайменше за два місяці. Ще 12% планують поїздку в останню мить.

Щоб потрапити на свята додому, в середньому кожен українець проїде 645 кілометрів. Найпопулярніший вид транспорту – автобуси та автомобілі. Ними скористаються  67% опитаних. На другому місці – потяг. Цей вид транспорту обере ще третина українців. За даними дослідження, кожен українець в середньому витратить на поїздку додому 7273 гривні, ще 4349 гривень на подарунки рідним.

Driving_Home_Infogr_UA1

Провести час з родиною – не єдина причина, чому українці вирушають в дорогу на свята. Кожен п’ятий з опитаних збирається святкувати закордоном. 9% вважають, що такі подорожі менш клопітні, ніж святкування вдома, ще 46% таким способом хочуть відпочити від роботи.

Читайте також: Скільки коштуватиме новорічний стіл для запоріжців